Arapça / Türkçe / English
 
KURUMSAL
  Hakkımızda
  Misyon
  Vizyon
  Değerlerimiz
 
 
ECETRAK
MOTORLU ÇAPA MAKİNALARI
Ürünler Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız »
 
 
  Bayiler ve Servisler
Bayi ve Servislerimize Ulaşmak için Tıklayınız »
 
 
 

Geçmişten Geleceğe, ECEMAK;

ECEMAK 2007 yılında ülkemizin sanayi şehri Konya’da el traktörleri sektöründe faaliyet göstermeye başlamış, kısa süre içerisinde ürettiği ve piyasaya arz ettiği tarım makineleri ile çiftçimizin beklentilerine karşılık vermiş ve güvenini kazanmıştır.

Kuruluş sürecinde belirlediği ilk 5 yıllık vizyonu çerçevesinde öncelikli olarak belirlediği hedefleri bir bir gerçekleştirerek hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların kaynaklarını en ekonomik şekilde kullanmaları, ülke tarımı ve ekonomisine katma değer üretmeleri ve dolayısıyla toplumsal gelişme ve refah seviyesinin artmasına olumlu katkıda bulunmuştur.

Geçen beş yıllık süre içerisinde şartsız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermemiş, sektörün gelişimine olumlu katkılar sağlamak amacı ile sürekli kendini yenileyen, ar-ge çalışmalarına hız veren, en kaliteliyi en ekonomik şekilde piyasaya arz etmenin gayreti içerisinde olmuştur.

Üretime başladığı 2007 yılından bu yana geçen çok kısa süre içerisinde, ürünlerindeki yüksek performans, düşük yakıt tüketimi, verimli ve rahat kullanımları ile ülkemiz ve yabancı ülkelerdeki çiftçilerin beğenisini kazanmış ve sektörün aranan bir markası haline gelmiştir.

ECEMAK TARIM olarak en önem verdiğimiz ve üzerinde asla taviz vermediğimiz kurumsal itibar, güven ve geleceğe ışık tutan yatırımları ile tarım sektöründe marka olmanın bilinciyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmakta ve yatırımlarına devam etmektedir.

ECEMAK TARIM geçen beş yıllık süre içerisinde kazandığı tecrübeleri ile ikinci beş yıllık vizyonunu 2013 yılı itibariyle uygulamaya koyacaktır. Kalitesinden asla taviz vermeden piyasada adından bahsettiren firmamız, yeni vizyonunda kurumsal yapının tam anlamı ile işletileceği, markalaşma yolunda atılması gereken tüm adımları harfiyen uygulayarak, öncelikli olarak yurtiçinde sonrasında ise yurtdışında aranan bir marka olmayı amaçlamaktadır. Bayii ve servis ağını komple gözden geçirerek, yeniden yapılanacak olan şirketimiz önümüzdeki birkaç yıl içerisinde bu hedefine ulaşacaktır.

İhracata da önem veren firmamız 2012 yılı içerisinde yurt içinde ve yurt dışında bir çok uluslararası fuara da katılımcı firma olarak katılmış ve ülkemiz tarımını temsil etmenin haklı gururunu yaşamıştır.

Bugün itibariyle Konya Mesva Sanayi bölgesinde 4.000 metrekaresi kapalı olmak üzere 8,000 metrekare büyüklüğündeki fabrikasında üretimini gerçekleştiren firmamız, müşterilerine hem pazarlama hem de lojistik anlamda daha yakın olmak üzere Konya, Adapazarı,Tekirdeğ ve İzmir illerimizde Bölge Müdürlükleri ile 125 çalışanımızla hizmet vermektedir. Sağladığı istihdam, ekonomik değerlerler ile ülkemizin gelişimi için dur durak vermeden çalışmakta ve ülkemizi dünya piyasasında hak ettiği yerde olabilmesi için tüm imkanlarını seferber etmektedir.